Om os

Om Easyday

Har du behovet? - så har vi løsningen!
Hør mere om vores tilgang og om, hvordan vi samarbejder med vores kunder her.

 

Hos Easyday sætter vi en ære i at udvikle stabile og fremtidssikrede websites og webshops til vores kunder, både indenfor B2B og B2C.

Vi har udviklet vores eget CMS-system, EasyCMS, med integreret PIM og med fokus på brugervenlighed, performance og integrationsmuligheder. Vi har mere end 20 års erfaring, og vores IT-platform danner et stærkt fundament for mange virksomheder.

Al udvikling, support og salg foregår fra vores kontor i Herning, hvorfra vi servicerer vores kunder med stolthed.
Vi opbygger langvarige kunderelationer baseret på gensidig tillid.

Kontakt

Kontaktoplysninger

Du er altid mere end velkommen til at kontakte os for en uforpligtende snak om muligheder og rådgivning.

Kontakt easyday info

Easyday ApS

Cvr: 33151772

Hammerhusvej 16 F
7400 Herning

Mail: info@easyday.com
Tlf. 70 777 222

Telefonens åbningstider:

  • Mandag – torsdag 9-16
  • Fredag 9-15
  • Alle dage er telefonen lukket mellem 12 og 13

Mød Easyday-teamet

Medarbejdere

Jens Kylkjær

Jens Kylkjær

Partner og backend-udvikler

Mail: jens@easyday.com

Tlf. 70 777 220

Nicolai Schlenzig

Nicolai Schlenzig

Partner og backend-udvikler

Mail: nicolai@easyday.com

Tlf. 70 777 221

Debbie Kreiler

Debbie Kreiler

Projektleder

Mail: debbie@easyday.com

Tlf. 70 777 223

Steven Preddey

Steven Preddey

Frontend-udvikler

Mail: steven@easyday.com

Tlf: 70 777 224

Mads Laursen

Mads Laursen

Frontend-udvikler

Mail: mads@easyday.com

Tlf: 70 777 222

Dalya Al-Hamami

Dalya Al-Hamami

Elev

Mail: dalya@easyday.com

Tlf: 70 777 222

Find vej

Hammershusvej 16 F 7400 Herning